Willemit s.r.o. CZ
2 projekty
12,40 mld Kč
Žebříček za říjen 2026
Žebříček · říjen 2026
Pořadí určuje celková hodnota projektů, na kterých firma pracuje. Klikněte na firmu a podívejte se, co právě staví.
Willemit s.r.o. CZ
2 projekty
12,40 mld Kč
THIERRA a.s. CZ
2 projekty
4,98 mld Kč
EUROVIA SK, a.s. SK
6 projektů
3,35 mld Kč
STRABAG s.r.o. SK
17 projektů
3,34 mld Kč
ELZA - Elektromontážny závod Bratislava a. s. SK
1 projekt
3,18 mld Kč
STAEG Stavby, spol. s r.o. CZ
2 projekty
3,01 mld Kč
IMOS Brno, a.s. CZ
3 projekty
2,43 mld Kč
AVERS, spol. s r.o. CZ
1 projekt
2,21 mld Kč
GEOSAN GROUP a.s. CZ
1 projekt
2,21 mld Kč
HOCHTIEF CZ a. s. CZ
1 projekt
2,16 mld Kč
Metrostav CZ s.r.o. CZ
6 projektů
2,05 mld Kč
VW WACHAL a.s. CZ
3 projekty
1,51 mld Kč
Ptáček - velkoobchod, a.s. CZ
1 projekt
1,50 mld Kč
Geotermie Klapáč s.r.o. CZ
1 projekt
1,50 mld Kč
KASTEN spol. s r.o. CZ
1 projekt
1,50 mld Kč
BAK stavební společnost, a.s. CZ
2 projekty
1,46 mld Kč
Skanska SK a.s. SK
2 projekty
1,34 mld Kč
Saint-Gobain Construction Products, s.r.o. SK
1 projekt
1,34 mld Kč
Chemkostav, a.s. SK
4 projekty
1,31 mld Kč
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. CZ
4 projekty
1,30 mld Kč
PKS stavby a.s. CZ
2 projekty
1,29 mld Kč
Skanska a.s. CZ
5 projektů
1,22 mld Kč
IR.Construction s.r.o. CZ
1 projekt
1,16 mld Kč
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. CZ
4 projekty
1,09 mld Kč
Metrostav Slovakia a. s. SK
3 projekty
1,02 mld Kč
Porr a.s. CZ
12 projektů
0,99 mld Kč
ANVI TRADE s.r.o. CZ
1 projekt
0,99 mld Kč
Nepro stavební a.s. CZ
2 projekty
0,96 mld Kč
M - SILNICE a.s. CZ
6 projektů
0,93 mld Kč
KONSIT a.s. CZ
2 projekty
0,71 mld Kč
Zlínstav a.s. CZ
1 projekt
0,67 mld Kč
Montáže SKA s.r.o. CZ
1 projekt
0,65 mld Kč
BIOMAROS a.s. CZ
1 projekt
0,65 mld Kč
GEMO a.s. CZ
2 projekty
0,63 mld Kč
PRŮMSTAV, a.s. CZ
1 projekt
0,60 mld Kč
METRODIS s.r.o. CZ
2 projekty
0,58 mld Kč
HORNEX, a.s. SK
1 projekt
0,53 mld Kč
KAMI PROFIT, s.r.o. SK
1 projekt
0,52 mld Kč
Elektromont - Hulín, s.r.o. CZ
1 projekt
0,50 mld Kč
SWIETELSKY stavební s.r.o. CZ
15 projektů
0,50 mld Kč
LUGAB s.r.o. CZ
1 projekt
0,48 mld Kč
Swietelsky-Slovakia spol. s r.o. SK
4 projekty
0,48 mld Kč
OHLA ŽS, a.s. CZ
5 projektů
0,45 mld Kč
YUCON CZ, s.r.o. CZ
1 projekt
0,44 mld Kč
Casta a.s. CZ
3 projekty
0,42 mld Kč
Trigema Building a.s. CZ
3 projekty
0,41 mld Kč
TERMIL s.r.o. CZ
1 projekt
0,35 mld Kč
A-Z PREZIP a.s. CZ
1 projekt
0,35 mld Kč
SYNER, s.r.o. CZ
1 projekt
0,35 mld Kč
BIVALS s.r.o. CZ
1 projekt
0,35 mld Kč
TRINOM Group s.r.o. CZ
1 projekt
0,34 mld Kč
VCES a.s. CZ
2 projekty
0,32 mld Kč
BAUMANN Nitra s.r.o. SK
3 projekty
0,32 mld Kč
POHL cz, a.s., odštěpný závod Opava CZ
3 projekty
0,32 mld Kč
EKOSYSTEM spol. s r.o. CZ
1 projekt
0,31 mld Kč
BAGGER BS s.r.o. CZ
1 projekt
0,31 mld Kč
STAVMONTA spol. s r.o. CZ
1 projekt
0,31 mld Kč
R E N O S T A V, spol. s r.o. CZ
1 projekt
0,31 mld Kč
Do Nového s.r.o. CZ
1 projekt
0,31 mld Kč
SEŽEV-REKO, a.s. CZ
1 projekt
0,30 mld Kč
RT Mont s.r.o. CZ
1 projekt
0,28 mld Kč
CREATE & ASSETS s.r.o. CZ
1 projekt
0,28 mld Kč
Kajima Czech Design and Construction s.r.o. CZ
1 projekt
0,25 mld Kč
FEMONT OPAVA s.r.o. CZ
1 projekt
0,25 mld Kč
HSF System a.s. CZ
1 projekt
0,25 mld Kč
IDPS s.r.o. CZ
1 projekt
0,25 mld Kč
UNISTAV CONSTRUCTION a.s. CZ
1 projekt
0,25 mld Kč
CH vodní stavby a.s. CZ
2 projekty
0,23 mld Kč
Hroší stavby Morava a.s. CZ
11 projektů
0,23 mld Kč
EUROVIA CZ a.s. CZ
9 projektů
0,23 mld Kč
S-A-S STAVBY spol. s r.o. CZ
2 projekty
0,22 mld Kč
Wienerberger s.r.o. CZ
2 projekty
0,22 mld Kč
Dopravní stavby Brno, s.r.o. CZ
2 projekty
0,20 mld Kč
W & W STAVBY s.r.o. CZ
1 projekt
0,20 mld Kč
ENERGICO s.r.o. CZ
1 projekt
0,20 mld Kč
Skypartners by Energylink s.r.o. CZ
1 projekt
0,20 mld Kč
D&Z spol. s r. o. CZ
1 projekt
0,20 mld Kč
PRAGIS a.s. CZ
1 projekt
0,20 mld Kč
EKOSTAVBY Louny s.r.o. CZ
2 projekty
0,19 mld Kč
BETPRES, s.r.o. SK
1 projekt
0,19 mld Kč
INDESEN, s.r.o. CZ
1 projekt
0,19 mld Kč
S u b t e r r a a.s. CZ
3 projekty
0,19 mld Kč
COSS spol. s r. o. CZ
1 projekt
0,18 mld Kč
STRABAG a.s. CZ
3 projekty
0,18 mld Kč
XENEX, s.r.o. SK
2 projekty
0,17 mld Kč
BLOCK CRS a.s. CZ
1 projekt
0,17 mld Kč
NEKO KLIMA, s.r.o. CZ
1 projekt
0,17 mld Kč
ELMO elektro a.s. CZ
1 projekt
0,17 mld Kč
STROJSTAV spol. s r.o. SK
2 projekty
0,17 mld Kč
Zlínské stavby, a.s. CZ
3 projekty
0,16 mld Kč
AGILE spol. s r.o. CZ
2 projekty
0,16 mld Kč
Stavební firma HOBST a.s. CZ
2 projekty
0,16 mld Kč
ŠUBÍK, s.r.o. SK
1 projekt
0,16 mld Kč
Stylově s.r.o. CZ
1 projekt
0,16 mld Kč
OHLA ŽS, a.s., organizačná zložka SK
2 projekty
0,15 mld Kč
MBM-GROUP, a.s. SK
2 projekty
0,15 mld Kč
Elektro Žůrek s.r.o. CZ
1 projekt
0,15 mld Kč
BARACOM a. s. CZ
15 projektů
0,15 mld Kč
AGROSTAV, akciová společnost CZ
2 projekty
0,15 mld Kč
VHST s.r.o. CZ
2 projekty
0,14 mld Kč
Žádné shody pro zadané hledání.
Zobrazeno 20 ze 100 firem
Metodika
Stejná data používají naši analytici pro přehledy a doporučení, které připravujeme klientům na míru.
01
Vycházíme z databáze stavebních projektů v Česku a na Slovensku, kterou každý den ověřujeme přímo u zdrojů.
02
Firmy řadíme podle celkové hodnoty projektů, na kterých pracují. Vedle toho uvádíme i jejich počet.
03
Žebříček obnovujeme jednou měsíčně. Roční výpis ukazuje, kdo byl nejsilnější za celý rok.
Ukážeme vám, jak Rise a Reach fungují na projektech z vašeho regionu.